Drzwi drewniane Dremus.pl

O firmie

Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński z siedzibą w Pabianicach przy ulicy Warszawskiej 116 powstało 30 grudnia 1990 roku. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie działalnością handlową – sprzedaż stolarki budowlanej oraz galanterii drewnianej. Od 1995 roku firma rozpoczęła sprzedaż usług w zakresie montażu stolarki budowlanej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży drzewnej oraz widząc dalsze perspektywy rozwoju w 2010 roku uruchomiliśmy produkcję w nowym miejscu – malownicza miejscowość Gorczyn k/Łasku w centralnej Polsce przy DW 483 łączącej dwie główne drogi krajowe DK 8 i DK 12. Dzięki pozyskaniu środków z Unii Europejskiej w ramach RPO WŁ 2007-2013 posiadamy obecnie jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie nie tylko do produkcji okien i drzwi ale różnorodnej galanterii drewnianej na życzenie klienta. Nasze wyroby eksportujemy m.in. do Francji, Niemiec, Holandii oraz rozszerzamy rynek eksportu o kraje Dalekiego Wschodu.

Ofertę naszą stanowią: - okna, drzwi drewniane - donice i inna galanteria ogrodowa - meble drewniane - projekty na życzenie klienta.

Charakteryzuje nas wysoka jakość i sumienność (współpracujemy m.in. z poddostawcami znanej marki IKEA) oraz estetyka wykonania i konkurencyjność cenowa.

Zapraszamy do współpracy.

Mgr inż. Waldemar Muszyński

Zobacz katalog on-line

Zobacz katalogi